Aktualności

Gozo – druga co do wielkości wyspa archipelagu Wysp Maltańskich, położona 2,5 km na północny zachód od wyspy Malty.

Wyjazd dedykowany zarówno dla nurkujących i nie nurkujących. Safadża – miasto we wschodniej części Egiptu, położone nad Morzem Czerwonym. Safadża leży 60 kilometrów na południe od Hurghady.

Zapraszamy na naukę i doskonalenie pływania dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zapisy: Magda 606 239 973

Zapraszamy na basenowy kurs nurkowania dla dzieci, młodzieży (8-15 lat). Baseny: ASTORIA, IKAR, MEDYK. Zapisy: Tomek – 663 029 683

Rozpocznij przygodę z nurkowaniem przez cały rok! Najbliższy kurs grupowy zaczynamy 25.01.2022 Kursy indywidualne prowadzone są na bieżąco! Zapraszamy:) Zapisy: 533 039 999

Niezmiernie miło nam poinformować, iż Igor Burdziński został menadżerem marki ARTIC w Europie Wschodniej – hiszpańskiego producenta suchych skafandrów wykonywanych w stylu „hand made” i przechodzącymi bardzo rygorystyczne testy jakości zanim trafią do ostatecznego klienta zarówno na rynku rekreacyjnym i mundurowym. www.articdiving.com www.articdiving.pl

Kurs Dry Suir Diver przeznaczony jest dla tych osób, które chcą odkrywać tajniki nurkowania prze cały rok niezależnie od temperatury wody. Wiele miejsc jest niedostępnych, gdyż woda tam po prostu jest zimna. Rozwiązaniem jest suchy skafander, ta specjalizacja jest również liczona w poczet kursu zaawansowanego.

Wróciliśmy z Safagi. Piękno raf trudno opisać. Najlepiej obejrzeć fotorelację autorstwa Andrzeja. Wykonaliśmy nurkowania od poziomu OWD po Extended Range. Za rok w drugim tygodniu ferii zapraszamy do egipskiego Marsa Alam!

Pogoda nieubłaganie dyktuję warunki, dlatego nadszedł czas zakończenia sezonu mokrych skafandrów dla tzw. piankersów. Wybraliśmy Kaszuby , gdzie nasza 30-osobowa grupa spędziła udany czas w pensjonacie „Malinówka”, wspólnie nurkując, zwiedzając i bawiąc się przy ognisku.

Do grona certyfikowanych nurków wrakowo-morskich dołączają Sebastian z Jackiem, którzy poznali specyfikę nurkowania w morzu. Wyprawa była jednocześnie odbyciem obowiązkowego stażu na morzu dla instruktorów PSAI Tomka i Dawida. Wycinanie z sieci, techniki pracy z kołowrotkiem, poręczowanie to jedne z ćwiczeń na kursie.