Aktualności

Rozpocznij przygodę z nurkowaniem przez cały rok! Zapraszamy:) Zapisy: 533 039 999 https://meduza.org.pl/kursy-nurkowania/rekreacyjne/sport-diver-psai-20m-podstawowy-kurs-nurkowania/

Zapraszamy na przygodę na Morzu Czerwonym, gdzie każde nurkowanie to niezapomniane wrażenia i nurkowania w miejscach niedostępnych na stacjonarnych wyjazdach! Termin: 04.11.2023

Kurs Dry Suir Diver przeznaczony jest dla tych osób, które chcą odkrywać tajniki nurkowania prze cały rok niezależnie od temperatury wody. Wiele miejsc jest niedostępnych, gdyż woda tam po prostu jest zimna. To 1 z 4 specjalizacji w drodze do stopnia zaawansowanego Advanced Open Water Diver PSAI – SILVER (LEVEL 1)

Zapraszamy na basenowy kurs nurkowania dla dzieci, młodzieży (8-15 lat). Basen ASTORIA Zapisy: Igor – 533 039 999

Zapraszamy na naukę i doskonalenie pływania dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zapisy: tel. 606 239 973

Wyjazd nurkowo-podróżniczy, na którym znakomicie bawili się nurkujący, nie nurkujący. Nurkowaliśmy m.in. na Blue Hole, Inland Sea, Billhurst Cave, wraku Karawela, Middle Finger, Reqqua Point, Hondoq, Mgarr ix Xini.

Niezmiernie miło nam poinformować, iż Igor Burdziński został menadżerem marki ARTIC w Europie Wschodniej – hiszpańskiego producenta suchych skafandrów wykonywanych w stylu „hand made” i przechodzącymi bardzo rygorystyczne testy jakości zanim trafią do ostatecznego klienta zarówno na rynku rekreacyjnym i mundurowym. www.articdiving.com www.articdiving.pl

Kurs Dry Suir Diver przeznaczony jest dla tych osób, które chcą odkrywać tajniki nurkowania prze cały rok niezależnie od temperatury wody. Wiele miejsc jest niedostępnych, gdyż woda tam po prostu jest zimna. Rozwiązaniem jest suchy skafander, ta specjalizacja jest również liczona w poczet kursu zaawansowanego.

Wróciliśmy z Safagi. Piękno raf trudno opisać. Najlepiej obejrzeć fotorelację autorstwa Andrzeja. Wykonaliśmy nurkowania od poziomu OWD po Extended Range. Za rok w drugim tygodniu ferii zapraszamy do egipskiego Marsa Alam!

Pogoda nieubłaganie dyktuję warunki, dlatego nadszedł czas zakończenia sezonu mokrych skafandrów dla tzw. piankersów. Wybraliśmy Kaszuby , gdzie nasza 30-osobowa grupa spędziła udany czas w pensjonacie „Malinówka”, wspólnie nurkując, zwiedzając i bawiąc się przy ognisku.