Dzieci od 4 lat i młodzież

NAUKA I DOSKONALENIE PŁYWANIA DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

zajecia2Zajęcia przeznaczone są dla dzieci od 4 roku życia, dzieci w wieku szkolnym oraz młodzieży. Uczestnicy podzieleni są na grupy (w zależności od umiejętności), w których ćwiczą samodzielnie na brodziku bądź dużym basenie. Rodzice oczywiście mogą przebywać na basenie, ale nie biorą bezpośredniego udziału w zajęciach.

Program dostosowany jest każdorazowo do umiejętności i możliwości dzieci. Stosujemy nowoczesne metody nauczania i profesjonalny sprzęt pływacki. Na zajęcia należy przynieść czepek, strój kąpielowy, klapki, ręcznik oraz dobre chęci. Zajęcia trwają 45 minut.

Wysoko wykwalifikowana kadra trenerów oraz instruktorów pływania sprawia, iż Państwa pociechy szybko nabywają umiejętność pływania, lepiej się rozwijają, są zdrowsze, zahartowane i bardziej sprawne. Często stają się odważniejsze i z większą pewnością siebie podchodzą do nowych nieznanych sytuacji.

Dla dzieci, które już umieją pływać, mamy propozycję doskonalenia pływania. Zajęcia te odbywają się w sposób przypominający trening pływacki. Zajęcia dla dzieci mogą odbywać się indywidualnie bądź grupowo.

Naukę pływania prowadzimy na siedmiu bydgoskich pływalniach: ASTORIA, IKAR, NEPTUN, CZWÓRKA, ŁABĘDŹ, PIĄTA FALA i AQUA FORDON.