Dorośli

NAUKA I DOSKONALENIE PŁYWANIA DLA DOROSŁYCH

zajecia3Pamiętaj, na naukę nigdy nie jest  za późno. Odkryj przyjemność jaką daje pływanie. Popraw i utrzymaj wydolność oraz sprawność fizyczną organizmu. Pływanie łączy w sobie wiele zalet: oddziałuje korektywnie ze względu na możliwość odciążenia kręgosłupa; poprawia funkcjonowanie układu krążenia, oddechowego i nerwowego; poprawia przemianę materii; odpręża; pozwala spalić zbędne kalorie; modeluje sylwetkę oraz pozwala oderwać się od problemów życia codziennego.

Rozumiemy, że nawet dorosła osoba może nie umieć pływać i że może mieć od dawna skrywany lęk przed wodą. Kursy dla początkujących zaczynają się od naprawdę łagodnego wejścia do wody. Program kursu jest cały czas dostosowywany do postępów uczestników i możliwości konkretnej grupy, bądź osoby. Zajęcia dla dorosłych mogą odbywać się indywidualnie lub grupowo. Zajęcia  trwają 45 minut. Do grupy można dołączyć w każdej chwili.

 
Naukę pływania prowadzimy na siedmiu bydgoskich pływalniach: ASTORIA, IKAR, NEPTUN, CZWÓRKA, PIĄTA FALA, AQUA FORDON i ŁABĘDŹ.