O nas

 Centrum Pływania i Nurkowania „MEDUZA”

Centrum powstało w 2005 r. i przez cały okres działalności sukcesywnie rozwija swoją ofertę, co zaowocowało całościowym podejściem  w zakresie pływania i nurkowania.

SKLEP

W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór sprzętu ABC oraz cały zakres drobnych rzeczy takich jak: węże, bojki, szpulki, karabińczyki, rękawice, buty neoprenowe, tabliczki etc. Prowadzimy sprzedaż większości renomowanych firm na rynku. Działamy na zasadzie dobrego doradztwa i zamawiania sprzętu po ustaleniu Twoich potrzeb. Zależy nam abyście byli zadowoleni i mieli o nas dobra opinię, wskutek czego nie sprzedajemy tego czego chcemy się pozbyć :)

 

NAUKA PŁYWANIA

Nauczyliśmy pływać setki dzieci. Prowadzimy zajęcia dla dzieci od 4 roku życia, dzieci młodzieży, dorosłych i trening pływacki. Zajęcia prowadzone są w formie zajęć indywidualnych oraz grupowych w zależności od Twoich potrzeb. Zajęcia odbywają się na pływalniach: IKAR w Fordonie (ul. Duracza 7), pływalni „Neptun” na Bartodziejach (ul. Swarzewska 10) i pływalni  CZWÓRKA ul. Stawowa 39 (Błonie), ASTORIA ul. Królowej Jadwigi 23 (CENTRUM), PIĄTA FALA ul. Szarych Szeregów 33 (KAPUŚCISKA), AQUAFORDON, ul. Kromera 11, MIEDZYŃ ul. Pijarów

NAUKA NURKOWANIA

Prowadzimy szkolenia na wszystkich poziomach: podstawowe dla dzieci, młodzieży, dorosłych, specjalizacje, jaskiniowych, technicznych, sidemount i instruktorskich. Realizujemy rekonwersję dla żołnierzy.

 

 Jesteśmy do Waszej dyspozycji na pływalni ASTORIA, ul. Królowej Jadwigi 23. 

 

WYJAZDY KRAJOWE I ZAGRANICZNE

Regularnie organizujemy wyprawy w kraju i zagranicą odwiedzając miejsca bliskie i dalekie zakątki świata. Szerokie spectrum organizowanych wypraw pozwala, iż każdy odnajdzie dla siebie odpowiednią wyprawę. Nurkujemy co tydzień, abyście podtrzymywali swoje umiejętności na odpowiednim poziomie i byli gotowi na wspólne przygody. Program imprez jest tak konstruowany, aby każdy, również nienurkujący odnalazł się. Co roku dołączają do nas nowi nurkowie. Zapraszamy serdecznie!!

 

SERWIS,WYPOŻYCZALNIA, BANK GAZÓW

Prowadzimy autoryzowany serwis automatów oddechowych firm: APEKS, AQUALUNG, SCUBAPRO, SCUBATECH.  Wypożyczalnia to 30 butli, 20 kompletnych zestawów w rozmiarach od XXS do XXL. Bank powietrza czynny 24h z expresowym ładowaniem butli. Ładujemy butle tlenem i mieszanką nitrox. Bardzo korzystnym rozwiązaniem jest wykupienie karnetu na ładowanie butli.