Referencje

Opinie o naszym Centrum:

 

Z Centrum Pływania i Nurkowania „Meduza” w Bydgoszczy pod kierownictwem jego założyciela i właściciela Igora Burdzińskiego po raz pierwszy zetknęłam się w 2012 r., gdy zaczęłam swoją przygodę z nurkowaniem. Miałam niezwykłe szczęście, że trafiłam właśnie do tego klubu. Prócz profesjonalizmu i fachowości prowadzącego oraz niezwykłego spokoju, jaki od niego emanuje podczas szkoleń zarówno teoretycznych, jak i praktycznych, to oferuje on również szeroki wachlarz różnego rodzaju kursów, szkoleń i specjalizacji (instruktorskie, techniczne, R.A.P.I.D. – nurek ratownik, Master Scuba Diver, jaskiniowe, podlodowe, wrakowe, sidemount, twinset, DPV, suche skafandry, nocne, nawigacyjne, itp.), a także sprzedaż, serwis i wypożyczalnię niezbędnego sprzętu. Każdy znajdzie tu swoją ścieżkę rozwoju i coś dla siebie.

Na szkoleniach nie zawsze jest łatwo. Igor jest instruktorem wymagającym, ale dzięki temu członkowie „Meduzy” są świetnie przygotowani do wyzwań, jakie szykuje podwodny świat. Dzięki klubowi zwiedziłam południowe rafy Egiptu (Marsa Alam, Hamata), meksykańskie cenoty, a mam nadzieję, że również Kubę. Nie liczę wyjazdów, które Igor Burdziński organizuje w Polsce: Łagów, Jaworzno, Zakrzówek, Kaszuby (np. Wdzydze), Mazury (np. Hańcza), Borne Sulinowo, Drawsko, Hel, Honoratka, itd., czy po Europie: Chorwacja, Francja, Austria, kamieniołomy w Niemczech, wyspa Bornholm, itd.

Z „Meduzą” nie tylko można rozwijać swoje zainteresowania nurkowe, poznawać ludzi z pasją, integrować się podczas różnego rodzaju wyjazdów, wycieczek, ale również zawierać przyjaźnie. Dołącz do nas, spróbuj przygody z nurkowaniem, a nie będziesz żałować !!!

Anna Obiała


W centrum nurkowym Meduza przeszedłem cały szereg szkoleń. Każde z nich było przeprowadzone profesjonalnie z uwzględnieniem każdego szczegółu. Terminy i przebieg kursów dopasowane do możliwości kursanta. Kadrę instruktorską cechuje duże doświadczenie. Wiedza teoretyczna przekazywana jest w klarowny i zrozumiały sposób niezależnie od wieku odbiorcy. Lata doświadczeń sprawiły że jakość szkoleń jest na najwyższym poziomie, a kursant ma poczucie że trafił w dobre ręce. Co najważniejsze – przemyślany, dobrze ustalony plan pracy gwarantuje klientom poczucie bezpieczeństwa i mnóstwo frajdy. Obszerny schemat szkoleń sprawia, że w CN Meduza każdy znajdzie coś dla siebie. Centrum w swojej ofercie posiada również profesjonalny serwis sprzętu oraz sklep nurkowy z produktami renomowanych firm. Często organizowane są wyjazdy nurkowe do wielu zakątków na całym świecie co pozwoli wzbogacić swój pamiętnik nurkowych przygód.

Centrum daje możliwości poznania ludzi o tych samych zainteresowaniach. Panuje przyjazna, rodzinna atmosfera, każdy jest wobec siebie pomocny. Każde nurkowanie z ekipą daje dużo satysfakcji. Polecam każdemu kto chce rozpocząć przygodę z nurkowaniem, lub podnieść swoje klasyfikacje nurkowe.

Krzysztof Kononowicz


Nurkuję od ośmiu lat, a przygodę z Meduzą rozpocząłem w 2011 roku. Od tego czasu sukcesywnie szkolę się i robię kursy ścieżki rekreacyjnej, technicznej oraz profesjonalnej. Wszystko po to, by samemu rozwijać się i jak najlepiej przekazywać swoją wiedzę nowym adeptom nurkowania. Obecnie w Meduzie jestem asystentem instruktora nurkowania. Szkolenie kursantów Meduzy to dla mnie sama przyjemność. Praca z dziećmi i dorosłymi pozwala na coraz większe zdobywanie doświadczenia, a co za tym idzie, przekładanie tego na jakość szkolenia przyszłych nurków. Oprócz asystenta instruktora nurkowania, jestem również instruktorem pływania. To także wodna dziedzina, w której praca z kursantami jest dla mnie przyjemnością. Centrum Pływania i Nurkowania Meduza to idealny wybór dla tych, którzy cenią sobie profesjonalizm i zadowolenie. Ja już wybrałem, teraz kolej na Ciebie.

Filip Rachwał