Suchy skafander

P1010259Kurs Dry Suir Diver przeznaczony jest dla tych osób, które chcą odkrywać tajniki nurkowania prze cały rok niezależnie od temperatury wody. Wiele miejsc jest niedostępnych, gdyż woda tam po prostu jest zimna.Rozwiązaniem jest suchy skafander, który jest jednak dużo bardziej skomplikowany w użyciu od skafandra mokrego. Warto więc wziąć udział w szkoleniu, gdzie zdobędziesz wiedzę na temat typów skafandrów, zasad ich użytkowania i konserwacji, a każde nurkowanie nauczy Cię się praktycznego wykorzystania zdobytej wiedzy. Zobaczysz, jak to jest – mieć sucho pod wodą. 

WYMAGANIA

  • wiek – ukończone 12 lat (od osób poniżej 18 lat wymagana jest pisemna zgoda rodziców na nurkowanie)
  • certyfikat podstawowy dowolnej federacji

ZAJĘCIA TEORETYCZNE

W ramach zajęć poznasz zagadnienia dotyczące ciepła oraz jego utraty w wodzie, porównania suchych i mokrych skafandrów, budowy skafandra, dodatkowego wyposażenia (docieplacze), systemu balastu, jacketów, ustalania pływalności, konserwacji, utrzymania i przechowywania, techniki nurkowania w suchym skafandrze.

ZAJĘCIA PRAKTYCZNE 

IMG_9249W ramach kursu przewidziane są  dwa nurkowania w wodach otwartych. Każde nurkowanie zawiera ćwiczenia doskonalące umiejętności i techniki nurkowania w suchym skafandrze.

Po pozytywnym zakończeniu kursu otrzymasz certyfikat specjalizacji suchy skafander, który liczony jest w punktacji na prestiżowy stopień Master Scuba Diver PSAI. 

CENA KURSU: 600 PLN + 150 PLN licencja  ( cena przy 2 kursantach)

Opcja zajęć 1:1  dodatkowo 30% ceny podstawowej