O nas

 Centrum Pływania i Nurkowania „MEDUZA”

Centrum powstało w 2005 r. i przez cały okres działalności sukcesywnie rozwijało swoją ofertę, co zaowocowało całościowym podejściem  w zakresie pływania i nurkowania.

SKLEP( ul. Św. Antoniego z Padwy 7a)

W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór sprzętu ABC oraz cały zakres drobnych rzeczy takich jak: węże, bojki, szpulki, karabińczyki, rękawice, buty neoprenowe, tabliczki etc. Prowadzimy sprzedaż większości renomowanych firm na rynku. Działamy na zasadzie dobrego doradztwa i zamawiania sprzętu po ustaleniu Twoich potrzeb. Zależy nam abyście byli zadowoleni i mieli o nas dobra opinię, wskutek czego nie sprzedajemy tego czego chcemy się pozbyć :)

 

NAUKA PŁYWANIA

Nauczyliśmy pływać setki dzieci. Prowadzimy zajęcia dla dzieci od 4 roku życia, dzieci młodzieży, dorosłych i trening pływacki. Zajęcia prowadzone są w formie zajęć indywidualnych oraz grupowych w zależności od Twoich potrzeb. Zajęcia odbywają się na pływalniach: IKAR w Fordonie (ul. Duracza 7), pływalni „Neptun” na Bartodziejach (ul. Swarzewska 10) i pływalni  CZWÓRKA ul. Stawowa 39 (Błonie), ASTORIA ul. Królowej Jadwigi 23 (CENTRUM), PIĄTA FALA ul. Szarych Szeregów 33 (KAPUŚCISKA).

NAUKA NURKOWANIA

Prowadzimy szkolenia na wszystkich poziomach: podstawowe dla dzieci, młodzieży, dorosłych, specjalizacje, jaskiniowych, technicznych, sidemount i instruktorskich.

 

Siedziba główna firmy znajduje się na ul. Św. Antoniego z Padwy 7A (Bydgoszcz- osiedle Czyżkówko), oddział basenowy na pływalni „Neptun” ul. Swarzewska 10 ( Bydgoszcz- osiedle Bartodzieje) oraz ASTORIA, ul. Królowej Jadwigi 23. Zajęcia basenowe programów nurkowych dla dzieci prowadzimy na pływalni w ASTORIA, NEPTUN, IKAR.

 

WYJAZDY KRAJOWE I ZAGRANICZNE

Regularnie organizujemy wyprawy w kraju i zagranicą odwiedzając miejsca bliskie i dalekie zakątki świata. Szerokie spectrum organizowanych wypraw pozwala, iż każdy odnajdzie dla siebie odpowiednią wyprawę. Nurkujemy co tydzień, abyście podtrzymywali swoje umiejętności na odpowiednim poziomie i byli gotowi na wspólne przygody. Program imprez jest tak konstruowany, aby każdy, również nienurkujący odnalazł się. Co roku dołączają do nas nowi nurkowie. Zapraszamy serdecznie!!

 

SERWIS,WYPOŻYCZALNIA, BANK GAZÓW

Prowadzimy autoryzowany serwis automatów oddechowych firm: APEKS, AQUALUNG, POSEIDON, SCUBATECH.  Wypożyczalnia to 30 butli, 20 kompletnych zestawów w rozmiarach od XXS do XXL. Bank powietrza czynny 24h z expresowym ładowaniem butli. Ładujemy butle tlenem i mieszanką nitrox. Bardzo korzystnym rozwiązaniem jest wykupienie karnetu na ładowanie butli.

 

 

P1010005

Zarząd

Paweł – CEO

Basia – Dyrektor handlowy

 

wraki2

Igor

PSAI Trainer

PSAI Advanced Nitrox Diver

10507018_1545559992338844_9184125406335789843_o

Andrzej „Andy”

andrzej@meduza.org.pl

PSAI Nitrox Instructor

PSAI Open Water Sidemount Instructor

PSAI Trimix Expedition Diver 75m

PSAI CCR Diver Air Diluent Inspiration z Vision electronic

PSAI Full Cave Diver

IMG_1423

Filip –  Asystent Instruktora PSAI

 

 robert duszka

 Robert – Instruktor PSAI , Advanced Nitrox PSAI

 

21015214_10155822958162176_994465704_n

Karolina – Asystent Instruktora PSAI

Tomek – Advanced Open Water Diver PSAI

Sebastian – Advanced Open Water Diver PSAI