Aktualności

Kurs przeznaczony dla osób chcących przekuć swoje hobby w biznes. Kurs prowadzony przez doświadczonego trenera, na co dzień prowadzącego własne centrum nurkowe, dzięki czemu poznasz specyfikę branży i dowiesz się jak odnieść sukces biznesowy! http://meduza.org.pl/kursy-nurkowania/instruktorskie/sport-diver-instructor-psai/

Miło nam poinformować, iż zostaliśmy agentem EXIMTOURS. W ofercie m.in. Egipt, Turcja, Tunezja, Wietnam, Karaiby, Dominikana. Zobacz ofertę na https://eximtours.pl/

Zapraszamy na wyprawę nurkową nad Morze Czerwone, które słynie z jednych najpiękniejszych raf koralowych na świecie. W planie nurkowanie z żółwiami w Abu Dabab oraz kultowej rafie Elphinstone. Położenie hotelu przy plaży to również udany wyjazd dla nienurkujących. Lot do Marsa Alam.

Zajęcia prowadzimy na 4 pływalniach: pływalnia „CZWÓRKA’ na Błoniach , pływalnia „IKAR” w Fordonie , pływalnia „NEPTUN” na Bartodziejach , pływalnia w Osielsku Zapisy: Tomek – 663 029 683

Ruszyły zapisy na naukę i doskonalenie pływania dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zajęcia prowadzimy na 4 pływalniach: – basen „Czwórka ( Błonie)” , ul. Stawowa 39 – basen „Ikar ( Fordon), ul. Tomasz Golloba 7 – basen „Medyk (Bartodzieje) , ul. Swarzewska 10 – basen w Osielsku , ul. Tuberozy 10 Zapisy: Magda 606 239 973

Zapraszamy do sklepu nurkowego i biura zapisów na kursy nurkowania i pływania. Czynne: Poniedziałek – Piątek godz. 16.00-20.00 Soboty: 13.00 – 20.00 ul. Stawowa 39 ( Pływalnia „Czwórka” przy IV Liceum Ogólnokształcącym)

Wróciliśmy z Safagi. Piękno raf trudno opisać. Najlepiej obejrzeć fotorelację autorstwa Andrzeja. Wykonaliśmy nurkowania od poziomu OWD po Extended Range. Za rok w drugim tygodniu ferii zapraszamy do egipskiego Marsa Alam!

Kurs Dry Suir Diver przeznaczony jest dla tych osób, które chcą odkrywać tajniki nurkowania prze cały rok niezależnie od temperatury wody. Wiele miejsc jest niedostępnych, gdyż woda tam po prostu jest zimna. Rozwiązaniem jest suchy skafander, który jest jednak dużo bardziej skomplikowany w użyciu od skafandra mokrego.

Pogoda nieubłaganie dyktuję warunki, dlatego nadszedł czas zakończenia sezonu mokrych skafandrów dla tzw. piankersów. Wybraliśmy Kaszuby , gdzie nasza 30-osobowa grupa spędziła udany czas w pensjonacie „Malinówka”, wspólnie nurkując, zwiedzając i bawiąc się przy ognisku.

Do grona certyfikowanych nurków wrakowo-morskich dołączają Sebastian z Jackiem, którzy poznali specyfikę nurkowania w morzu. Wyprawa była jednocześnie odbyciem obowiązkowego stażu na morzu dla instruktorów PSAI Tomka i Dawida. Wycinanie z sieci, techniki pracy z kołowrotkiem, poręczowanie to jedne z ćwiczeń na kursie.