Aktualności

Odkryj z nami podwodny świat :) Zapraszamy na podstawowy kurs nurkowania . Spotkania organizacyjne: Sobota 16.02 – pływalnia „CZWÓRKA” godz. 10.00 Poniedzałek 25.02 – siedziba główna u. Św.Antoniego z Padwy 7A Zapisy: Igor – 533 039 999

Ruszyły zapisy na naukę i doskonalenie pływania dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zajęcia prowadzimy na 4 pływalniach: – basen „Czwórka ( Błonie)” , ul. Stawowa 39 – basen „Ikar ( Fordon), ul. Tomasz Golloba 7 – basen „Medyk (Bartodzieje) , ul. Swarzewska 10 – basen w Osielsku , ul. Tuberozy 10 Zapisy: Magda 606 239 973

Hemmoor to jeden z najciekawszych kamieniołomów niemieckich. Gwarantowana widoczność min. 10m, świetna infrastruktura, mnogość obiektów podwodnych. To idealne miejsce na szkolenie w zakresie głębokich nurkowań: Deep Diver, Advanced Nitrox 45m, Extended Range 55m oraz nurkowań skuterowych. Na miejscu do dyspozycji komfortowe domki.

Zapraszamy do sklepu nurkowego i biura zapisów na kursy nurkowania i pływania. Czynne: Poniedziałek godz. 16.00-20.00 Soboty: 10.00 – 14.00 ul. Stawowa 39 ( Pływalnia „Czwórka” przy IV Liceum Ogólnokształcącym)

Wróciliśmy z Safagi. Piękno raf trudno opisać. Najlepiej obejrzeć fotorelację autorstwa Andrzeja. Wykonaliśmy nurkowania od poziomu OWD po Extended Range. Za rok w drugim tygodniu ferii zapraszamy do egipskiego Marsa Alam!

Kurs Dry Suir Diver przeznaczony jest dla tych osób, które chcą odkrywać tajniki nurkowania prze cały rok niezależnie od temperatury wody. Wiele miejsc jest niedostępnych, gdyż woda tam po prostu jest zimna. Rozwiązaniem jest suchy skafander, który jest jednak dużo bardziej skomplikowany w użyciu od skafandra mokrego.

Pogoda nieubłaganie dyktuję warunki, dlatego nadszedł czas zakończenia sezonu mokrych skafandrów dla tzw. piankersów. Wybraliśmy Kaszuby , gdzie nasza 30-osobowa grupa spędziła udany czas w pensjonacie „Malinówka”, wspólnie nurkując, zwiedzając i bawiąc się przy ognisku.

Do grona certyfikowanych nurków wrakowo-morskich dołączają Sebastian z Jackiem, którzy poznali specyfikę nurkowania w morzu. Wyprawa była jednocześnie odbyciem obowiązkowego stażu na morzu dla instruktorów PSAI Tomka i Dawida. Wycinanie z sieci, techniki pracy z kołowrotkiem, poręczowanie to jedne z ćwiczeń na kursie.

Jeśli chcesz odświeżyć swoje umiejętności przed wyprawą nurkową lub przygotować się do kolejnych poziomów szkoleń utrzymując reżim treningowy to zapraszamy na indywidualne nurkowania z instruktorem. Umów się na pasujący Ci termin na basenie lub wodach otwartych:) Igor – Instruktor Nurkowania PSAI – 533 03 9999

.. Fotostory z wyprawy na wyspę Brać. Dziękujemy Jarkowi i Grażynie z Amber Diving za fajne nurki. Chorwacja to miejsce gdzie każdy odnajdzie swój wymiar, wykonaliśmy nurkowania od poziomu Junior 12m do Trimix 70m. Już dziś zapraszamy na wakacje 2018 na wyspę VIS!