Aktualności

Wyprawa dla „wilków morskich”. W planie nurkowanie na wraku promu Heweliusz( max 24m), zwiedzanie Bornholmu i w drodze powrotnej nurkowanie na 2 wrakach( 30-40m). Wymagania: specjalizacja wrakowo-morska.

Zapraszamy do Piechcina w niedzielę godz. 10.00 Chętnych do wypożyczenia sprzętu prosimy o kontakt: Tomek – 663 029 683

Spotkania informacyjne w każdy poniedziałek i środę w biurze na pływalni „CZWÓRKA” ul. Stawowa 39 w godz. 16.00-20.00 Zapisy: Igor 533 039 999

Niezmiernie miło nam poinformować, iż staliśmy się wyłącznym dystrybutorem marki ARTIC – hiszpańskiego producenta suchych skafandrów wykonywanych w stylu „hand made” i przechodzącymi bardzo rygorystyczne testy jakości zanim trafią do ostatecznego klienta zarówno na rynku rekreacyjnym i mundurowym. www.articdiving.com www.articdiving.pl

Kurs Dry Suir Diver przeznaczony jest dla tych osób, które chcą odkrywać tajniki nurkowania prze cały rok niezależnie od temperatury wody. Wiele miejsc jest niedostępnych, gdyż woda tam po prostu jest zimna. Rozwiązaniem jest suchy skafander, ta specjalizacja jest również liczona w poczet kursu zaawansowanego.

Ruszyły zapisy na naukę i doskonalenie pływania dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zajęcia prowadzimy na 4 pływalniach: – basen „Czwórka ( Błonie)” , ul. Stawowa 39 – basen „Ikar ( Fordon), ul. Tomasz Golloba 7 – basen „Medyk (Bartodzieje) , ul. Swarzewska 10 – basen w Osielsku , ul. Tuberozy 10 Zapisy: Magda 606 239 973

Zapraszamy do sklepu nurkowego i biura zapisów na kursy nurkowania i pływania. Czynne: Pn-Pt godz. 16.00-20.00 Soboty: 10.00 – 14.00 ul. Stawowa 39 ( Pływalnia „Czwórka” przy IV Liceum Ogólnokształcącym)

Wróciliśmy z Safagi. Piękno raf trudno opisać. Najlepiej obejrzeć fotorelację autorstwa Andrzeja. Wykonaliśmy nurkowania od poziomu OWD po Extended Range. Za rok w drugim tygodniu ferii zapraszamy do egipskiego Marsa Alam!

Pogoda nieubłaganie dyktuję warunki, dlatego nadszedł czas zakończenia sezonu mokrych skafandrów dla tzw. piankersów. Wybraliśmy Kaszuby , gdzie nasza 30-osobowa grupa spędziła udany czas w pensjonacie „Malinówka”, wspólnie nurkując, zwiedzając i bawiąc się przy ognisku.

Do grona certyfikowanych nurków wrakowo-morskich dołączają Sebastian z Jackiem, którzy poznali specyfikę nurkowania w morzu. Wyprawa była jednocześnie odbyciem obowiązkowego stażu na morzu dla instruktorów PSAI Tomka i Dawida. Wycinanie z sieci, techniki pracy z kołowrotkiem, poręczowanie to jedne z ćwiczeń na kursie.